ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

V Akcja Wesołych Ogrodników. Jest rekord w zbiórce

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    23.03.2015
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Tort na finał wczorajszej akcji Tort na finał wczorajszej akcji  fot. Bartek Nawrocki

Ponad 32.000 zł udało się zebrać podczas wczorajszego finału Akcji Wesołych Ogrodników. To jeszcze dane nieoficjalne, ale niemal pewne jest, że dzięki hojności naszych mieszkańców, ubiegłoroczny rekord został pobity.

Trwa liczenie pieniędzy uzyskanych z przeprowadzonych licytacji. Na terenie całego powiatu i gminy Nowe Miasto kwestowało ponad 300 wolontariuszy. Niedoścignionym liderem wśród zbierających został Maciej Zaborowski, ze związku Strzeleckiego "Strzelec" JS 4130 Jarocin. W jego puszce było ponad 1.800 zł.

Zebrane w tym roku pieniądze trafią na konto fundacji i będą wykorzystane na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z naszego terenu.

- Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej Akcji. Cieszymy się, że z roku na rok pieniędzy jest coraz więcej. Jak zwykle była fantastyczna atmosfera. W jednym miejscu zbieramy tyle pozytywnej energii, że starcza na cały rok do działania. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję – mówi prezes fundacji Beata Frąckowiak - Piotrowicz.

Zobaczcie, co działo się wczoraj w naszej bogatej galerii [TUTAJ]. Już wkrótce podsumowanie wideo. Szczegóły na temat V finału w jutrzejszej Gazecie Jarocińskiej.


 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lola
ponad rok temu ocena: 75%  2
a ile zebrał burmistrz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ulala
ponad rok temu ocena: 75%  1
dobre pytanie:)